align=bottom
صنعت گردشگری به عنوان متنوع ترین و بزرگترین صنایع در جهان ، مهمترین منبع درآمد و ایجاد فرصت های شغلی برای بسیاری از کشورهای دنیا است این صنعت که به عنوان موتور توسعه از آن نام برده می شود به علت اهمیتی که از نظر اقتصادی ، اجتماعی دارد روز به روز بیشتر مورد توجه قرار گرفته و دولتها به آن اهمیت می دهند. جذب بیشتر توریسم به عنوان مهمترین بازار در افزایش گردش مالی و تولید ثروت...
... مورد توجه دولتها می باشد .
به همین منظور به جهت بررسی ابعاد گسترده این صنعت و معرفی آخرین دستاوردهای واحدهای خدمات رسان و ملل و کشورهای حاضر در اجلاس با دیگر فرهنگ ها جاذبه های گردشگری جمهوری اسلامی ایران و تسهیل سرمایه گذاری در این حوزه مقرر است در تاریخ 22 لغایت 24 خرداد ماه سال 1398، اولین رویداد فاخر گردشگری با عنوان اولین میز مشترک توسعه همکاری های گردشگری جمهوری اسالمی ایران و کشورهای عضو اکو و نیز عراق و عمان به همراه رویدادهای جانبی با راهبری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی در مشهد برگزار شود .

محورهای رویداد :

● گردشگری سالمت
● بوم گردی و جاذبه های گردشگری
● گردشگری زیارت و توسعه زیرساختها
● تقدیر و معرفی واحدهای برتر خدمات رسان گردشگری استان خراسان رضوی
● رونمایی از برترین استارت آپ های گردشگری
● برگزاری جلسات B2B با هیئت های مدعو عضو اکو و عراق و عمان

رویدادهای پیش بینی شده :

حضور در بزرگترین رویداد گردشگری میز مشترک همکاریهای توریسم جمهوری اسالمی ایران و کشورهای عضو اکو
حضور در کارگاه های تخصصی و ورک شاپ های جانبی
نمایشگاه دستاوردهای صنایع خدمات رسان
رونمایی از بزرگترین استارت آپ های گردشگری

رویداد ویژه :

تقدیر از فعالین حوزه گردشگری استان بااهداء لوح و تندیس با عنوان اهتمام به توسعه توریسم طبق برنامه ریزی انجام شده توسط دبیرخانه دائمی میز کشوری توسعه همکاریهای اقتصادی جمهوری اسالمی ایران کلیه شرکت کنندگان ضمن استفاده از رویداد اصلی از برنامه های جانبی شامل کارگاه و ورک شاپ بازدید از استارت آپ های ویژه و حسن همجواری با بارگاه علی ابن موسی الرضا ع بهره مند خواهند شد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با دبیرخانه به شماره تماس 1995-0513 تماس حاصل فرمائید.

 با سپاس فراوان
 مهدی قدمی – دبیرکل میز کشوری
 توسعه همکاریهای اقتصادی جمهوری اسالمی ایران


کسب اطلاعات بیشتر: http://arman-groups.ir/